Spring til indhold

Hos os møder du en flok

kreative mennesker,

som alle kan noget særligt.

Udover vores kunders opgaver, er vi på en opgave, der handler om at skabe et kreativt rum, et godt sted at være og en skøn arbejdsplads. Det gør vi blandt andet ved at give hinanden ro, give hinanden sparing og have luft og plads til de ideer, der er lidt langt ude. Det nye sort blev startet i 2010, og vi føler nu at vi er et sted, hvor kernen er på plads.

Babken Margaryan
Designer
babken@detnyesort.dk
Christin Berger
Designer
christin@detnyesort.dk
Daniel Christensen
Motion Designer
daniel@detnyesort.dk
Josephine Leismann
Projektleder
josephine@detnyesort.dk
(+45) 21 85 33 86
Julie Søgaard Nielsen
Designer
julie@detnyesort.dk
Kasper Hougaard
Kontaktdirektør og Partner
kasper@detnyesort.dk
(+45) 91 23 00 09
Line Marie Rasmussen
Designer
line@detnyesort.dk
Louise Kunø Prestage
Designer
louise@detnyesort.dk
Mette Schneider Mølgaard
Kommunikationschef og Partner
mette@detnyesort.dk
(+45) 40 53 91 91
Michael Houmark
Udvikler
michael@detnyesort.dk
Nichlas Tougaard
Kreativ direktør og Partner
nichlas@detnyesort.dk
(+45) 40 86 24 77

Fun fact

Transport indgår altid i vores sociale arrangementer. Det er ligesom vores koncept at flytte os, og det betyder, at vi til sommerfester og julefrokoster efterhånden har hygget os i en hestevogn, en limo, på en båd, en cykel-bar og en party-bus.